درباره آتلیه کودک

“می‌دونید که پشت هر عکس یک قصه وجود داره”
تیم نوشا استودیو متشکل از دختران و پسران هنرمند و متخصص است که سعی دارن یکی از قشنگ‌ترین قصه‌ها که تولد و رشد یک نوزاد و کودک هست رو به قشنگ‌ترین و هنرمندانه‌ترین شکل ممکن به تصویر بکشن. بنابراین شما مادر و پدر عزیز می‌تونید تو مراحل مختلف از بارداری و لحظه تولد در بیمارستان تا مراحل رشد کودک روی تیم ما حساب کنید تا ما با کمک شما بهترین و ماندگارترین لحظه‌ها رو کنار هم رقم بزنیم، ثبت کنیم و به تصویر بکشیم.

خدمات دیگر ما چیست ؟

گروه نیکان کیدز در کنار تهیه عکس و فیلم با دکورهای زیبا و متنوع اتاق های بستری شما را به زیباترین شکل می‌آرایند تا خاطراتتان هرچه زیباتر ثبت گردد همچنین ما در این گروه امکان برگزاری ایونت های مختلف را نیز داریم.

روندکار ما چگونه است؟!

گروه ما از اولین لحظات حضور شما در بیمارستان همراه شما و‌خانوا‌ده تان هستند و روایت گر اشک ها و لبخندهای شما خواهند بود و این همراهی تا خروج شما از بیمارستان ادامه دارد .

چرا مستند زایمان داشته باشیم؟

تهیه مستند زایمان نه تنها خاطره ای به یادماندنی برای مادر و پدر است بلکه در آینده خود کودک هم از دیدن اتفاقات روز تولدش و‌همچنین احساسات مادر و پدرش در آن روز لذت می‌برد و قطعا این یادگاری تا همیشه برای او هدیه ای به یادماندنی است.

بالا ترین کیفیت

تمامی اعضای تیم نیکان کیدز دارای مدارک معتبر عکاسی و فیلمبرداری هستند، همچنین با وجود بهترین و‌ به‌روزترین‌ دوربین‌ها و سیستم‌های ویرایشی کیفیت کار شما تضمین شده خواهد بود.

تجربه

آتلیه کودک نیکان کیدز با تهیه بیش از ۱۰۰۰مستند عکاسی و فیلمبرداری زایمان و همچنین با تسلط کامل در ارتباط برقرار کردن با نوزاد لحظات شاد و به یادماندنی شما را ثبت می‌نمایند.

امنیت

تمامی تصاویر ضبط شده به مدت مشخص نزد گروه ما به امانت نگهداری و صیانت می‌شود.

نمونه کار‌های ما

Previous slide
Next slide

تماس با ما

آدرس : تهران، اقدسیه، بلوار ارتش، خروجی اراج، خیابان ۲۲ بهمن، روبروی بیمارستان نیکان، پلاک ۳۱، واحد ۱۰

شماره تماس : 09901717321 | 02122951312

ایمیل : info@raheno.agency